Київська міська рада затвердила програму створення ДПТ промзони «Бортничi» (входить ЖК «Східна брама») та ще 93 детальних планів території.

Київська міська рада затвердила програму створення і оновлення містобудівної документації у Києві. Вона передбачає затвердження 93 детальних планів території, серед яких ті, що дають можливість ввести в експлуатацію незаконно зведені забудовником «Укогруп» Анатолія Войцеховського житлові комплекси  «Перлина Троєщини», «Східна брама», та iн.

Рiшення: http://kmr.gov.ua/sites/default/files/833-4897.pdf

Генеральний план мiста: http://kievgenplan.grad.gov.ua/generalnyj-plan/graficheskij-material/

 

За нову програму проголосували 65 депутатів, передає кореспондентка Громадського.

Термін дії попередньої програми завершився у грудні 2017, відтоді процес затвердження Детальних планів території заблокований.
А виділити землю ошуканим інвесторам місто не може, оскільки потрібно попередньо затвердити ДПТ .

Депутати від «Самопомочі» та «Свободи» намагалися блокувати проект, зазначивши, що пропонована програма передбачає затвердження 93 ДПТ, частина яких суперечить генеральному плану території. Вони пропонували затвердити окремі плани для житлових комплексів ошуканих інвесторів, а в подальшому ухвалити новий генеральний план території, котрий пройде відповідні комісії та експертизи. І вже потім, згідно нового генплану та плану зонування територій, ухвалювати ДПТ.

17 травня ошукані забудовником Войцеховським інвестори влаштували акцію під Київрадою.

Нагадаємо, генпрокуратура затримала Анатолія Войцеховського 15 липня 2016 року.

Источник: hromadske